Skelbimu-lenta.lt
Naujas skelbimas | Skelbimų lentos archyvas | Pagalba
 Skelbimų lenta » Buitis » Flora ir fauna Pažymėti skelbimą Rodyti pažymėtus skelbimus (0) Spausdinti Išvalyti
Skelbimo Nr. 937803
Miestas: Vilnius


Pranešti apie klaidingą, melagingą skelbimą

Dovanojama angeliško būdo,jauna,skiepyta katytė Muna


Katytės Munos istorija prasidėjo Jeruzalės mikrorajone, drauge su dar šešiais sergančiais kačiukais ir keliom maitinančiom katėm, medinėje būdelėje šalia žmonių laiptinės. Tąkart nuvykę ir pamatę jungtinės šeimynėlės būklę, neradom jai kito pavadinimo kaip tik „Jeruzalės gatvės žaizdos“.

Nepaisant to, kad kačiukams, kuriems buvo maždaug mėnuo laiko, jie praktiškai nieko nematė. Pirmą kartą gyvenime išvydome prie ko priveda negydomas kačių gripas. Gyvos Jeruzalės gatvės žaizdos atbildėjo į „Naminukų“ globą. Gydytojų prognozės buvo labai neapibrėžtos. Svajojom tik apie vieną- kačiukams išsaugoti bent po vieną akytę, kad galėtų matyti. Sulaukėm įvairių nuomonių, deja, ir tokių, kad neverta vargti ir pasauliui palikti nepilnaverčius gyvūnus, kurių ateityje gali niekas nenorėti. O mes nusprendėm tiesiog gydyti!

Tikėjimas, globėjos rūpestis, atsakingas gydymas ir Jūs padarėte stebuklą! Visi kačiukai ne tik išgyveno, bet šiandien jie jau paaugliukai ir mato pasaulį! Galbūt ne visi mato vienodai gerai, galbūt ne visų akytės vienodai skaidrios ir gražios, bet jie mato, džiaugiasi gyvenimu, yra beprotiškai švelnūs, žaismingi ir visai nesiskiria nuo kitų savo bendraamžių!

Paaugliukė Muna, nors ir neturi tobulo grožio akyčių, bet jos netrukdo jai matyti tiek, kad galėtų siausti lig valios drauge su broliukais, tvarkingai naudotis kraiko dėžute, sekioti žaisliukus ir puikiai įsiminti žmones. Muna, tikra „mergaitė”, viena švelniausių šios vados katyčių, rami, neproblematiška, tvarkinga, tyli, neįnoringa, neišranki maistui. Tai atvejis, kuris tik paliudyja, kad estetinius trūkumus gali visiškai kompensuoti tiesiog užburiantis puikus būdas!

Muna irgi nusipelnė šiam pasaulyje būti kažkur laukiama, todėl pati beprotiškai laukia gerų šeimininkų, kurie padovanotų šiai istorijai laimingos pasakos pabaigą! Dėl Munos nesidrovėdami kreipkitės į „Naminukus“ 8 648 30077 arba 8 671 90721! (Vilnius)

Susisiekti telefono pagalba  Telefonas: *********

Susisiekti e-mail pagalba E-Mail: Parašyti laišką skelbimo autoriui


Skelbimas patalpintas: Rugpjūčio 21 2012 10:07
  © 2008 Visos Teisės saugomos.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai