Skelbimu-lenta.lt
Naujas skelbimas | Skelbimų lentos archyvas | Pagalba
 Skelbimų lenta » Buitis » Flora ir fauna Pažymėti skelbimą Rodyti pažymėtus skelbimus (0) Spausdinti Išvalyti
Skelbimo Nr. 898374
Miestas: Jonava


Pranešti apie klaidingą, melagingą skelbimą

Dovanojamas katinėlis Princius


Dabar visi padedat savo darbus šonan ir visų dėmesys į MANE! Kalbėsiu tik vieną kartą!

Esu PRINCIUS, o reikalas toks: kažkada turėjau namus ir šeimininkus, bet buvau išvytas laukan. Ir tegul jie ten sau gyvena, kaip išmano. O aš įsikūriau prie daugiabučio, gaudavau maisto, susidraugavau su vietiniais katinais, vietiniais šunimis. Bet dvikojų skruzdėlynas sumąstė renovuoti namą- neišmanėliai niekdariai. Apkrovė visus rūsius ir landas kažkokio neaiškios paskirties šlamšto. Įlindau šiaip ne taip į savo prieglobstį ir užstrigau. Kiek dienų taip įstrigęs tūnojau, nesakysiu. Bet neatlaikiau skausmo, teko nusižeminti bei kraupiu kniaukimu kviestis pagalbos. Globėja nutempė mane pas veterinarą (toks niekšelis, kaišiojantis savo ilgas rankiūkštes, kur joks save gerbiantis katinas nepakęstų). Kiek man metų jis nelabai žino, sakė dantukai su apnašom, bet atrodau jaunas. Cha, o aš jam ir nesakysiu, lai pasuka galvą. Dar sakė, kad kojas išsinarinau, pasitempiau ar pan., tai pasiėmė tokią ilgą adatą ir išniekino mano užpakalinę dalį. Pasisekė tam padarui, kad buvau nusilpęs, kitą kartą aš jam visą tiesą apie jį į akis išdrėksiu, t.y. išdrėbsiu. Nesvėriau tada nė trijų kilogramų, tad globėją įgaliojau pasirūpinti mano kūno linijomis.
Taigi, aš esu su griežta savo nuomone: kandu, drąskausi, kapstau gėlių vazonėlius, laipioju visur, kur įmanoma ir siekiu neįmanomų aukštumų. Sutariu su kitais gyvūnais- puikiai parodau jiems jų vietą, bet visiškai nepernešu mažų vaikų- puolu juos niokoti. O štai su suaugusiais sutariu neblogai, mėgstu užšokti ant žmogaus ir murkti, mėgstu būti švelniai glostomas, mėgstu žaisti ir lakstyti.

O dabar visi susikaupiat!

Reikalauju namų!

Atsirinksiu tik visiškai atitinkančius mano charakteriui ir gyvenimo būdui šeimininkus. Dėl smulkesnės informacijos ir atrankos kriterijų galite kreiptis į mano atstovą ryšiams su žmogiškąja visuomene. O mano katiniškąją didenybę savo dėmesiu trukdyti gali tik motyvuoti ir lojalūs man kandidatai. Dėl susitikimo laiko kreiptis į jau anksčiau minėtą mano pavaldinę.

Visiems dėkoju už dėmesį. Dabar galite grįžti prie savo darbų. MIAU!

Susisiekti telefono pagalba  Telefonas: *********

Susisiekti e-mail pagalba E-Mail: Parašyti laišką skelbimo autoriui


Skelbimas patalpintas: Spalio 24 2011 21:26
  © 2008 Visos Teisės saugomos.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai