Skelbimu-lenta.lt
Naujas skelbimas | Skelbimų lentos archyvas | Pagalba
 Skelbimų lenta » Paslaugos, darbas » Kita Pažymėti skelbimą Rodyti pažymėtus skelbimus (0) Spausdinti Išvalyti
Skelbimo Nr. 940512
Miestas: Vilnius


Pranešti apie klaidingą, melagingą skelbimą

Vaikų darželis "Gamtos vaikai" jau Antakalnyje


Vaikų darželis "GAMTOS VAIKAI" plečia savo veiklą ir nuo rugsėjo mėnesio įsikėlė į naują vietą Vilniuje, Nemenčinės plentas 21, kur vaikai galės mėgautis erdviu pušynu ir gyventi kaimą primenančiame namelyje, todėl dabar turime galimybę priimti daugiau vaikučių nuo 3 metų.
Visus norinčius maloniai prašome registruotis jau dabar.

Svarbiausi dalykai yra žmogaus viduje-mylinti širdis, kurios išmintis kiekvienoje situacijoje randa šviesos kelią, taiką, ramybę, kantrybę. Visa darbuotojų komanda žengia draugiškumo ritmu. Auklėtoja yra su aukštuoju pedagoginiu išsilavinimu, turinti pašaukimą dirbti su vaikais, veda pamokėles, kuriose svarbiau ne ką mokyti, bet kaip, viską daryti su meile ir noru. Du kart per savaitę dainų mokytoja moko liaudies dainų, šokių ir žaidimų. Mažyliai migdomi su gyva daina ar pasakėle. Vedamos ir šokių pamokėlės. Nemokamai atliekami masažai, jei vaikutis linkęs į ligas ir yra tėvelių pageidavimas.
Apie mūsų virtuvę jau visi žino. Produktus perkame iš ūkininkų gerai atsirinkdami, daržoves užaugina seneliai, uogų prisirenkam miškuose pačios. Grožis pamaitina Sielą. Gražūs indai ir visos grožybės juose sugundo nors paragauti kartais išrankius mažylius, o kai nuskamba daina čiūta čiuto, tai bematant visi sugūža prie stalo, tai tapo kaip ritualas. Po tokios dainos ir maistas skanesnis!

Daugiau informacijos apie mus rasite Facebook: Gamtos vaikai ( http://www.facebook.com/pages/Gamtos-vaikai/***********5643 )
Telefonas pasiteiravimui: 370 614 060 39
El. paštas: ******@******.***

Susisiekti telefono pagalba  Telefonas: ************

Susisiekti e-mail pagalba E-Mail: Parašyti laišką skelbimo autoriui


Skelbimas patalpintas: Rugsėjo 11 2012 15:16
  © 2008 Visos Teisės saugomos.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai